Kapat !
GÖKNAS MÜHENDİSLİK VE DOĞALGAZ KURUMSAL WEB SİTESİ
Hizmetlerimiz
Duyurular
Doğalgaz
Doğalgaz Tesisatı
Bu içerik 13 Temmuz 2012 tarihinde, saat 13:34 sularında, Doğalgaz adlı kategoriye eklenmiştir.
Ayrıca bu içerik tam 1.637 Kez okunmuş.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Doğal kaynakların hızla tükendiği, hava kirliliğinin arttığı ve ozon tabakasının delindiği ve her geçen gün büyüyerek açıldığı bir dünyada yaşıyoruz.
siirt-dogalgaz-tesisatiGelecek nesillere yer altı kaynakları tükenmiş, pek çok çevresel felaketlerin yaşandığı bir dünya bırakmak için adeta birbirimizle yarışıyoruz. Bu gidişata dur demek ve dünyamızı her türlü felaketten korumak için devletler düzeyinde kararlar alınıyor, protokoller imzalanıyor ve kanuni yaptırımlar getirilerek önüne geçilmeye çalışılıyor.

TC kanunlarına 2007 yılında giren ve resmi gazetede yayınlanan Enerji Verimliliği Kanunları ile ülkemizde bu duruma engel olmak için adım atılıyor. İşte bu kanunlar gereği, belirli büyüklükteki alanlar üzerine kurulan ve enerji tüketimi 500 TEP yi aşan ticari binaların, hizmet ve kamu binalarının enerji yöneticisi görevlendirilmesi mecburi kılınıyor. Göknas Mühendislik firması olarak bu guruba giren her türlü özel ve kamusal binaların enerji yöneticiliğini yapma hizmeti sunuyoruz. Bu konuda eğitim alan uzman; elektrik, makine ve elektrik-elektronik mühendislerinin verdiği bu hizmet, gelecek için oldukça büyük önem taşıyor. Bu alanda eğitim verilen ve sertifikalandırılan kişilerin yapabileceği bu görevi, firmamız; kaliteden ödün vermeden, bu alanların kullandığı her türlü sistemleri ve donanımları gerçekleştirerek, gelecek nesillere iyi bir dünya bırakmanın gayretini güdüyor.


--------------------------------------------------------------------------
VİESMAN BAYMAK BOSCH DEMİR DÖKÜM VECA BUDERUS FERROLİ İMMERGAS VAİLLANT ARİSTON

Düzenleme : Web Sahnesi
Bu siteyi kişi ziyaret etti